Kontakt

+421 905 705 165

Dunajská 14, 811 08 Bratislava

1. poschodie - Progressbar

  • Facebook - Grey Circle

Pre Stredoškolákov, o.z.

www.prestredoskolakov.sk

Návod na použitie

Otvorené kancelárie a zdieľané priestory majú veľa výhod, no je tam taktiež aj vyššie riziko problémov, ktoré z takéhoto spoločného fungovania môžu vniknúť. Aby sme takýto problémom a hlúpym situáciám predišli, pripravili sme pre vás krátky NÁVOD NA OBSLUHU.

TOLERANCIA

Vadí ti, že sa niekto nahlas rozpráva alebo niekomu vadí, že máš nahlas pustenú hudbu? Povedzte si navzájom svoje výhrady a nájdite spoločné riešenie.

 

ZODPOVEDNOSŤ

Máš zodpovednosť nielen za svoje veci, ale aj spoločné vybavenie, či veci ktoré majú v Quick Kancli iné neziskovky. Správaj sa ku každej, ako keby bola tvoja vlastná.

OPEN SPACE

Tento priestor funguje ako coworking. Prídeš, sadneš a pracuješ. Pokiaľ sú stoly prázdne, môžeš využívať všetky. Pokiaľ však príde iná neziskovka, musíš jeden uvoľniť.

 

KREATIVITA

Máš nápad na zlepšenie fungovania? Máš nápad na zútulnenie priestoru alebo spoločnú akciu? Napíš, zavolaj a určite sa dohodneme.

BOOKING 

V priestore sa dá zarezervovať si niekoľkom miest. Zasadačka je pre 8 ľudí, boxík pre 4 osoby, community white (12) a community black (8), streetview (neformálny priestor s výhľadom na Dunajskú ulicu). Rezervovať priestory si môžeš prostredníctvom mailu tibor@pres.sk.

 

PORIADOK

Quick Kancle chceme udržiavať čisté. Preto nevyhadzuj jedlo do košov, a ak sú plné, vynes ich. To isté platí o stoloch, keď odchádzaš, daj ich do pôvodného stavu. Pokiaľ ti niečo spadne na zem, zdvihni to a vyhoď. A nezabúdaj separovať :)


 

Ak potrebuješ poradiť alebo máš nápad, píš na vanesa@pres.sk. Ak máš problém, ktorý chceš vyriešiť, napíš na tibor@pres.sk alebo volaj +421 940 362 807.